Bursa Dijital Baskı

Geçtiğimiz yıllarda reklam için internet kullanımı artıyor olsa da, dijital baskı önemini hala korumaktadır. Birçok firma reklam ürünleri ve uygulamaları için dijital baskıyı tercih etmektedir.

Dijital baskı Ofset, Serigrafi gibi geleneksel baskı yöntemlerine göre hem ekonomik hem de çok hızlıdır. Bunun nedeni dijital baskının direkt olarak bilgisayardan veya dijital ortamlar aracılığı ile herhangi bir kalıba ihtiyaç duymaksızın basılabiliyor olmasıdır.

Dijital Baskı nedir?

Dijital bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların, fotoğrafların yüksek odaklı gelişmiş baskı makinaları yardımıyla hızlı ve kaliteli bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.

Bursa Baskı olarak profesyonel reklam ihtiyaçlarınıza dijital baskı makinalarımızla anında çözümler üretiyoruz.

Dijital baskı denince akla ilk gelen reklamcılık olsa da folyo, tabela vb. sadece bu alanda değil basılı tüm mecralarda anında çözümler üretmek adına broşürden, el ilanına katalogdan kartvizite kadar tüm ihtiyaçlarınıza anlık çözüm üretebilmektedir.

Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital baskının faydaları;

Dijital Baskıyı Kullanmanızın Çeşitli Sebepleri

  1. Dijital baskı kuruluş ve işletmelerin ekonomik baskı ihtiyacını karşılamasına destek sağlar. Promosyon ürünleri ve kişiselleştirilmiş reklam ürünleri / broşür tabela ve afiş , folyo, branda vinil germe gibi ürünler kullanım alanlarının bir kısmıdır.
  2. Bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların çıktısını almak çok kolaydır. Herhangi bir kalıba ihtiyaç kalmaksızın 1 tane baskıyı dahi saniyeler içinde alabilmenize olanak sağlar.
  3. Dijital baskıya uygun içeriği hazırlamak Photoshop, Corel, İlustrator tarzı programlarla çok kolaydır sizlere uzman ekibimizdeki arkadaşlarımız tasarımlarınızı hazırlamakta destek sağlayacaklardır.

Bursa’da tüm Türkiye’ye anlaşmaları kargo firmalarımızla hizmet vermekteyiz. Bünyemizdeki çeşitli dijital baskı makinaları ve alanında uzman baskı operatörlerimiz ve grafiker arkadaşlarımızla sizlere Dijital Baskı hizmeti sunmaktayız.