bursa folyo baskı iç ortam folyo baskı dış ortam folyo baskı

Bursa Folyo Baskı

Reklamcılığın olmazsa olmazı folyo üzerine dijital ortamda yapılan baskılar günümüzde mükemmel sonuçlar vermektedir. Kendi bünyemizdeki iç ve dış ortam profesyonel baskı makinelerimizle sizlerin ihtiyaçlarına yönelik folyo baskısını yapıyoruz. Bursa Baskı olarak Folyo baskıyı, iç mekan ve dış mekan baskı olarak iki ayrı çeşitte değerlendiriyoruz. Sizinde folyo baskıya ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0224 245 71 61

Bursa İç Mekan Folyo Baskı

Yüksek çözünürlüğe sahip iç ortam kalite standartlarında yüksek mukavemetli ve iç ortam da oluşabilecek sürtünme çarpma gibi olaylara karşı dirençli folyo üzerine yapılan baskıdır. Firma bünyemizde iç mekan baskı makinemiz ile 180 cm genişliğinde sınırsız uzunlukta baskı yapabilmektedir. 7 Gün 24 Saat baskı merkezimizde üretim yapmaktayız.

0224 245 71 61

Bursa Dış Mekan Folyo Baskı

İç mekana nazaran daha düşük çözünürlüğe sahip yüksek kalite standartlarında yüksek mukavemetli ve dış ortam da oluşabilecek hava değişimlerine ısı değişimlerine mukavemetli yüksek dirençli folyo üzerine yapılan baskıdır. Firma bünyemizde dış mekan baskı makinemiz ile 3.20 ve 5 m genişliğinde sınırsız uzunlukta baskı yapıyoruz. 7 Gün 24 Saat baskı merkezimizde üretim yapmaktayız.

Neden Folyo Baskı Seçilmeli?

Folyo baskının faydaları;

Folyo Baskıyı Kullanmanızın Çeşitli Sebepleri

  1. Folyo baskı kendinden yapışkanlı olup birinci sınıf bir reklam malzemesidir.
  2. İstediğiniz ölçüde istediğiniz alana uygulanabilir.
  3. Dış ve iç ortamda yüksek mukavemetlidir. Kullandığımız makinelerin boyaların ve folyo’ların kalitesinden dolayı solma, yırtılma ve hava koşullarına üstün derecede mukavemetlidir.

Bursa’da tüm Türkiye’ye anlaşmaları kargo firmalarımızla hizmet vermekteyiz. Bünyemizdeki çeşitli dijital baskı makinaları ve alanında uzman baskı operatörlerimiz ve grafiker arkadaşlarımızla sizlere Folyo Baskı hizmeti sunmaktayız.