Bursa Cam Giydirme

Mükemmel reklam örnekleri camlarınızı süslüyor, bir çok yere uyguladığımız cam giydirme işlemi ile profesyonel dijital baskı makinelerimizle folyo üzerine dijital ortamda yaptığımız baskıları profesyonel ekibimizle uyguluyoruz. Uygulanacak ortamın yüksekliğine göre gerek merdiven gerekse de vinç yardımıyla çeşitli uygulamalar yapıyoruz. Kendi bünyemizdeki iç ve dış ortam profesyonel baskı makinelerimizle istediğiniz cam yüzeyine ihtiyaçlarına yönelik folyo ve delikli folyo(one way vision) baskısını yapıyoruz. Bursa Baskı olarak Cam Giydirme işini, baskı folyosu ve one way vision baskı olarak iki ayrı çeşitte değerlendiriyoruz. Sizinde Cam Giydirmeye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0224 245 71 61

Bursa Cam Giydirme Folyo Baskı

İç ve dış ortam baskı makinelerimiz yardımıyla beyaz baskı folyo üzerine cam ölçüleriniz de baskı yapıp profesyonel olarak uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Camlarınız bu folyo türünde içeriden ve dışarıdan yüzde yüz kapanır. Siz dışarıyı dışarıdakiler de içeriyi görmez. Işık geçirgenliği çok azdır arkası siyah olan uygulamamız ile ışık geçirgenliği neredeyse sıfıra indirilebilir.

0224 245 71 61

Bursa One Way Vision Delikli Folyo Baskı

Günümüzde en çok tercih edilen delikli folyo ile dışarıdan reklam görünüp içeriden siz dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz aynı zamanda güneş ışığını belirli bir ölçüde keserek yalıtkanlık ve ışık yalıtımı sağlar. Arkası siyah renklidir içeriden dışarıyı rahatlıkla görmenizi sağlar. Profesyonel makinelerimiz ile iç ve dış ortama uygun baskı yapmaktayız. Malzeme uygulaması çok profesyonellik istemektedir. Delikli yapısı yapıştırılmadan önce çok hassastır. Profesyonel ekibimiz işlemlerinizi kolayca gerçekleştirecektir.

Neden Cam Giydirme Seçilmeli?

Cam Giydirmenin faydaları;

Cam giydirmeyi Kullanmanızın Çeşitli Sebepleri

  1. Her iş yerinde ve kullanılan ortamlarımızda dışarıya bakan camlarımız doğal bir reklam alanıdır ve mükemmel tasarımla sonuçlar elde edilmektedir.
  2. Uygulanması ve sökülmesi çok kolaydır.
  3. Yüksek mukavemete sahiptir çeşitli yalıtım özelliği ile perdeleme filtreleme gibi çözümler üretmektedir.

Bursa’nın tüm Bölgelerine uzman personelimiz ile camlarınızı kaplayıp giydiriyoruz.